HAKKIMDA


Ali Cömert Gökciler

1979 Adana doğumludur. Bir deniz severdir ve yeşil tutkunudur. Her ikisinde gördüğü şey sınırları olduğunu bildiği sonsuzluk hissidir. İş hayatında da en ucu hedefler, ancak gelinecek son noktalar olduğunu da bilir. Kendisine yaptığı en büyük yakıştırma “iyi bir ikinci adam” olduğudur.
Zekayı reddeder, pragmatizmi ve mantık ile tecrübeyi birleştirmeye inanır.
22 yıllık iş yaşantısında telekomünikasyondan bilişim teknolojilerine, inşaattan, gıda ve plastik endüstrisine, finanstan enerji ve kozmetiğe kadar birçok alanda hem iş tecrübesi hem de hizmet sağlayıcılığı olmuştur.

Satış, iletişim ve pazarlama ekseninde bir iş hayatı olmuştur. Zihnindeki sıralamada her zaman önde pazarlama kavramı yer alır. İş hayatında elde ettiği tüm başarıları “merak ve networking” üzerine kuruludur. Konuşmayı sever ama işi ele aldığında konuşmanın gereksizliği üzerinde durup ifa edilmesine odaklıdır. Geçmişine ait başarı olarak gördüğü şeyleri şöyle sıralar:

  • Vodafone Türkiye lansmanı ve bu lansmanın tüm dünyada “best pratikse” seçilmesi
  • TTNET (Türk Telekom) ile tarihin ilk karlı dönemi ve üst üste 2 yıl Türkiye’nin en çok bilinirliğini artıran markayı yönetmesi
  • Dizayn Holding ile 2 yıl içinde %100’ün üzerinde büyüme
  • Türkiye’nin ilk tek çatı pazarlama, satış ve reklam ajansının kurulması
  • Demir Country projesi ile 63 farklı ülke vatandaşına 1,5 yıl içinde satış ve aynı takvim yalında %500 büyüme ile Türkiye’nin en çok satan proje konseptine liderlik edilmesi

Aslında çok çalışmaya ara vermek istediği şu dönemde; üstelik tek iş yeter derken çevresinin kışkırtması ile Demay A.Ş.’deki ortaklığına ek olarak şirketlere danışmanlık vermeye ve onları büyütmeye yeniden başlamıştır.


Sosyal medya üzerinden bana ulaşabilirsiniz.